Zákaznícka podpora: +421 903 827 933E-mail: info@vodomatik.skFacebook

Výhody dávkovačov vody: Úspory s čistou vodou

Najlacnejšie voda pochádza priamo z vodovodnej siete - a filtračné automaty Waterlogic® sú výnimočne účinné! Objavte pohodlný a šetrný pitný režim k životnému prostrediu.

Cenové zvýhodnenie

Ak používate vo vašej firme dávkovač vody s barelmi, môžete nakoniec zaplatiť oveľa viac, než je nutné. Keď už máte zavedenú pitnú vodu z vodovodného kohútika, nebudete platiť za každý galón vody znova ešte raz. Podniky všetkých veľkostí môžu využívať vodomaty Waterlogic® a ušetriť na nákladoch za pitnú vodu, a to až 73%. Pri tradičnom zásobníku vody platíte okrem iného aj za:

 • Výrobu fliaš
 • Dopravu
 • Priestor na skladovanie
 • Drahé plnenie vodou
 • Prácu za výmenu fliaš
 • Zranenia spôsobené manipuláciou s galónom

Medzi výhody vodomatov patrí pevný mesačný paušál, za ktorý si môžete prenajať naše zariadenia. Všetky ostatné náklady, ktoré sú spojné s tradičným pitným režimom a zásobovaním fľašami, patria minulosti. Naše ceny sú nielen nízke, ale tiež úplne transparentné.

Výhody jednoduchého používania

Dávkovače vody ponúkajú prostredníctvom svojho priameho pripojenia na vodovodnú sieť veľa výhod oproti objednávaniu balenej vody alebo galónov do dávkovačov vody. Spôsob manipulácie je veľmi jednoduchý vo všetkých ohľadoch a ušetrí veľa práce:

 • Kedykoľvek čistá voda bez potreby zmeny fľaše
 • Koniec plytvanie priestorom pre skladovanie fliaš
 • Nevyžaduje žiadne skladovanie v tmavých a chladných priestoroch
 • Odpadá logistika pre objednávanie fliaš

Zamestnanci nemusia strácať čas počas pracovnej doby, aby sa postarali o zásobovanie vodou. Výhody pevného zdroja vody preto pocítia počas celého pracovného nasadenia. Dávkovače Waterlogic® robia pohodlné užívanie vody, pre maximálnu účinnosť pracovnej činnosti.

S ohľadom na prostredie

Farby nášho loga sú modré - ale myslíme zeleno! Naše technológie sú rozvíjané s ekologickým prístupom. Prechod na filtračný dávkovač má jasné výhody na vašu ekologickú stopu.

 • Ekologická stopa CO2 sa zníži až o 72%
 • Žiadne zbytočné plytvanie materiálom a tvorba plastového odpadu
 • Úspora energie v porovnaní s výrobou a plnením fliaš
 • Odpadá prevoz fliaš

S dokonale vyčistenou vodou, ktorú ponúkame, môžete urobiť veľa pre životné prostredie. Zriedka je to také jednoduché prispieť každodenne k ochrane životného prostredia.

Staráme sa o čistotu

Naše automaty čistia vodu pomocou najnovších technológií. Vodu, ktorú vám ponúkame, ďaleko presahuje jednoduché filtrovanie. Odborníci od výrobcu Waterlogic vyvinuli 3-stupňový systém, ktorý zaistí hygienu za všetkých okolností. Eliminuje 99,9999% všetkých baktérií, kedykoľvek.

 • Moderný filtračný systém
 • UV technológia
 • Antibakteriálne povrchy

Naša technológia nielen čistí, ale tiež odstraňuje zložky, ktoré spôsobujú nepríjemnú chuť a zápach. Hygiena a chuť idú ruka v ruke s dávkovačmi vody Waterlogic®.

Čistá voda

certifikovaná efektívnosť

Jednoducho čistá voda

Čo nás poháňa je jednoduchá myšlienka, že voda by mala byť vždy svieža, čistá a prvotriednej chuti. Nie je nič dôležitejšie pre telo ako voda, preto všetci potrebuje vodu najvyššej kvality.

Na dosiahnutie tohto cieľa sme si stanovili vysokú. Kto pozná naše dávkovače vody vie, že voda z našich dávkovačov je bez nečistôt, dôkladne vyčistená a má príjemnú chuť. Má všetko, čo očakávate od vysoko kvalitnej pitnej vody.

Čistota s vyspelou technológiou

Neustálym vývojom sú naše dávkovače vylepšené novým spôsobom, ktorýešte viac zlepšil kvalitu vody. Naše prémiové modely sú vybavené inovatívnou a patentovanou technológiou Firewall® s UV čistením.

Táto technológia sa vyskytuje iba u výrobkov Waterlogic®. Výhody, ktoré ponúka sú bezkonkurenčné.

Naša voda je:

 • účinne ochránená voči choroboplodných zárodkom
 • hygienicky čistá bez nečistôt
 • bez chlóru a ďalších látok
 • čistá a zdravá

Certifikovaná účinnosť

To, že z našich vodomatov dostanete vždy čistú vodu je vedecky dokázané. Početné certifikáty, ktoré dostali naše dávkovače vody potvrdzujú v neposlednom rade vynikajúcu hygienu prístrojov Waterlogic®.

Tri kroky k dokonalosti

Trojstupňový systém, ktorý spĺňa najvyšší štandard čistoty a chuti pre získanie pitnej vody. Účinne chráni vodu pred znečistením a napadnutiu voči mikroorganizmom, baktériami a vírusmi.

Začína to filtráciou

Na začiatku čistenia vody z vodovodného potrubia je uhlíkový filter s aktívnym uhlím, ktorý najprv dôkladne vyčistí vodu. Výhodou je, že okrem toho, že je voda čistá má vždy zaručene čerstvú chuť.

Odfiltrovávajú sa iba tie látky, ktoré v skutočnosti nepatria do pitnej vody. Prírodné a zdravé minerály obsiahnuté vo vode filter nezachytáva, prechádzajú cez neho.
Zanechávajú stopové prvky a minerály, ktoré telo potrebuje a sú súčasťou zdravej vody.

Inovatívna technológia Firewall® UV

Naše dávkovače vody sú vyrobené tak, aby účinne zabíjali baktérie vo vode. Preto používame v každom prístroji UV lampu, ktorá je účinná proti mikroorganizmom. Aby sme dosiahli obzvlášť dobrú ochranu, ďalej sme rozvíjali tento princíp a priniesli sme na trh patentovanú technológiu Firewall® UV.

Čo robí firewall? Poskytuje vám kedykoľvek čistú vodu na 99,9999%! To zistili aj nezávislé laboratóriá tým, že podrobili naše dávkovače vody v tisícoch testoch.
Pre vašu bezpečnosť je integrovaná do prístrojov dôležitá funkcia. Keď UV technológia nefunguje správne prístroj okamžite zobrazí upozornenie, potom jeden z našich kvalifikovaných technikov príde okamžite problém vyriešiť.

Ešte bezpečnejšie s BioCote®

Dokonca aj zvonku hrozí kontaminácia vody, čo je dôvodom, prečo je tiež zabezpečená hygiena v treťom kroku. Na vonkajšej strane dávkovača vody je použitá prísada BioCote®, ióny striebra, ktoré pôsobia prirodzene proti choroboplodným zárodkom. BioCote® chráni vodu voči mikroorganizmom presne tam, kde si dávkujete vodu.

Odborníci potvrdzujú účinnosť

Patentovaná technológia Firewall® prešla kontrolou. Mnoho nezávislých ústavov testovalo jej účinnosť a došli k záveru, že Firewall® má vynikajúce výsledky.

Potvrdili to aj laboratória Dr. Lörcher a Sino Analytica, ktoré sa tešia širokému uznaniu. V prípade nášho testu, naša technológia dokáže prejsť aj tie najtvrdšie podmienky.

Vynikajúca kvalita vody

Združenie Kvality vody (WQA), jedna z najvýznamnejších svetových inštitúcií na hodnotenie kvality pitnej vody, skúšala naše dávkovače vody. Certifikovali ich podľa noriem a NSF P231 55a, čo je samozrejme vynikajúce.
Tento a veľa ďalších certifikátov ukazuje, ako je dômyselný systém hygieny našich dávkovačov vody.

Pomáhame k trvalej udržateľnosti

Výrobky Waterlogic® sa vyznačujú radom výhod, sviežou chuťou a vysokým hygienickým štandardom. Okrem toho naše automaty na vodu sú prínosom pre životné prostredie.

S dávkovačom na vodu, ktorý je pripojený k vodovodnej sieti, eliminujete v mnohých ohľadoch zbytočné zaťaženie prírody. Komplikovaná dodávka fliaš, ich plnenie, skladovanie a iná manipulácia spojená s ich zabezpečením.

Je na čase s tým niečo urobiť. Pomôžeme znížiť environmentálnu stopu až o 72% v porovnaní s tradičnou balenou vodou.

Prispievanie k ochrane životného prostredia

Nielen, že používanie fliaš vedie k zvyšovaniu odpadu v životnom prostredí a ich komplikovanej likvidácii, ale plastové fľaše sú dnes bežným odpadom v prírode, a preto sú skutočným hriechom životného prostredia. Elimináciou balenej vody môžete pomôcť našej planéte.

Udržateľnosť hrá aj v pracovných procesoch dôležitú úlohu. Stačí vyhradiť miesto na vodný automat a čo najefektívnejšie využitie všetkých zdrojov, ktoré už nemusíme recyklovať.

Pre trvalú udržateľnosť, môžete urobiť jednoduchú vec. Využívajte dávkovače Waterlogic® každý deň vo vašej práci a s každým pohárom vody znížite záťaž na životné prostredie.

Myslite zeleno pre ekologické výsledky

Výrobca Waterlogic® vždy rozmýšľa nad tým, ako ich výrobky môžu byť šetrnejšie k životnému prostrediu. Táto otázka už splodila veľa odpovedí, ktoré pomáhajú zachovať prírodné zdroje.

Na jednej strane dávkovače sú navrhnuté tak, aby neplytvali energiami a vodou. Na druhej strane venujeme veľkú pozornosť materiálom, ktoré sú použité.

Ekologický program cez úsporné spotrebiče

Aby sa ušetrila energia, je začlenený do rôznych modelov Waterlogic® režimu spánku. Keď sa dávkovač vody nepoužíva tri hodiny, automaticky sa prepne do úsporného režimu s mimoriadne nízkou spotrebou energie - s našimi modelmi máte veľmi nízku spotrebu energie.

Ekologicky šetrné zloženie

Od elektroniky po vonkajšej opláštenie našich dávkovačov na vodu sú vyrobené s vedomím na ekologickosť. To je zvlášť viditeľné v detailoch: Na chladenie vody je použité recyklované chladivo R134a. Všetky materiály, ktoré tvoria dávkovač vody sú recyklovateľné, či je to plast, oceľ, UV lampy alebo baliace materiály. Naše filtrové púzdra môžu byť použité viackrát, čo pôsobí priaznivo na redukciu odpadu. Samozrejme, dávkovače spĺňajú s ľahkosťou všetky európske zákony o ochrane životného prostredia, čo je dôvod, prečo všetky naše modely nesú značku CE.

Pracujeme na zelenej budúcnosti

Ani najlepší dávkovač vody sám o sebe nemôže zabezpečiť, aby ochránil životné prostredie pri pití vody. Preto kladieme dôraz za zelené riešenia a navrhujeme našim odberateľom vzdať sa plastových pohárov. Používanie fliaš pre opakované použitie je skvelou alternatívou.

Fľaše s vodou a životné prostredie

Každá fľaša na vodu znečisťuje životné prostredie, čo platí najmä pre plastové fľaše. Z hľadiska životného prostredia je tu teda mnoho dôvodov na zmenu pre automaty na vodu s pripojením na vodnú sieť. Tu sú niektoré z hlavných argumentov oproti balenej vody:

 • 1,5 milióna ton plastu: Toľko je ročná spotreba plastu po celom svete na výrobu balenej vody
 • 1,5 milióna barelov ropy: Ročná spotreba na výrobu fliaš vo svete
 • 1000x vyššiu cena: Balená voda v mnohých častiach sveta je oveľa drahšia ako pitná voda z vodovodného kohútika - aj keď kvalita je rovnaká
 • 90% ceny neplatíte za skutočnú vodu. V cene je započítané plnenie, doprava, logistika a reklama
 • 40% z balenej vody je nič viac než voda z kohútika
 • 90% plastových fliaš skončí na skládkach
 • 1000 rokov potrebuje plast, kým sa rozloží - to platí i pre každú fľašu
 • 22 miliónov ton nápojov: Toto množstvo je transportované ročne z jednej krajiny do druhej, čo zvyšuje emisie CO2 v ovzduší

Redukcia používania plastov

Redukcia používania plastov je prevencia znečistenia životného prostredia spôsobená plastovými fľašami. Iba tí, ktorí sa dôsledne vyhýbajú plastovým fľašiam, môžu niečo urobiť pre ekológiu. Aj sklenené fľaše sú problémom pre životné prostredie, ktoré tiež musia byť naplnené a prepravované. Preto je najlepšie využiť možnosť priameho pripojenia už na vybudovanú vodovodnú sieť. S dávkovačmi Waterlogic® využívate sofistikovaný hygienický systém, ktorý zabezpečuje, aby vaša voda bola čistá a zdravá.

Zdroje: Container Recycling Institute, World Wide Fund for Nature, CNN, E: The Environmental Magazine, Earth Policy Institute, Food & Water Watch

Zelená iniciatíva

Naším cieľom nie je len poskytovať zákazníkom čistú a zdravú pitnú vodu, chceme prispieť k ochrane vôd a udržateľným spôsobom chrániť tento dôležitý zdroj.

Čisté prostredie, čistá voda

Súčasťou dodávky čistej a nezávadnej vody je pre všetkých ľudí aj prostredníctvom dôslednej ochrany našej planéty v dlhodobom horizonte. To je dôvod, prečo sme vynaložiť všetko úsilie, aby dopady na životné prostredie pomocou našich automatov na vodu boli tak nízke, ako je to len možné - prostredníctvom inovatívnych technológií a zodpovedného využívania zdrojov.

Nízka spotreba energie

Spotreba energie je jedným z najdôležitejších aspektov pri navrhovaní šetrnosti k životnému prostrediu dávkovača vody. Preto v našich zariadeniach je znížená spotreba energie. V normálnej prevádzke väčšina našich rôznych modelov priemerne spotrebuje podstatne menej energie ako 100 wattová žiarovka. Dokonca aj extrémne výkonné zariadenia, ktoré ponúkajú vodu v rôznych teplotách a aj sýtenú vody majú menšiu spotrebu ako takáto žiarovka. Normálne 100 wattová žiarovka spotrebuje okolo 2,4 kWh. Väčšina našich dávkovačov v prevádzkovom režime je hlboko pod touto hodnotou. Zvlášť veľký rozdiel je pi úspornom režime, ktorý je začlenený do rôznych modelov vodomatov. V tomto režime je spotreba elektrickej energie okolo 0,38 kWh.

Cenová ponuka