Zákaznícka podpora: +421 903 827 933E-mail: info@vodomatik.skFacebook

Ideálne pre priemysel a skladové priestory

Dávkovače vody vo fabrikách musia vydržať veľa požiadaviek. Sú vystavené veľkému a častému počtu používateľov a musia poskytovať za všetkých okolností čistú a zdravú vodu. Mnoho firiem sa spoliehajú na naše vodomaty Waterlogic®.

Požiadavky na automaty na vodu v priemysle

Vo firmách, kde je mnoho ľudí zamestnaných vo výrobe, spoľahlivá dodávka pitnej vody je nevyhnutná. Pre podniky vo všetkých odvetviach je veľkou otázkou, ako tento problém možno vyriešiť čo najlepšie. V dávkovače vody Waterlogic fungujú už v tisíckach spoločností v celej Európe. Jednými z hlavných predností, ktoré robia tieto zásobníky na vodu vynikajúcimi pre výroby a produkcie sú, že čistia vodu rýchlo pre veľký počet zamestnancov a počas krátkej prestávky vedia rýchlo uhasiť smäd mnohých užívateľov.

Ďalšou dôležitou výhodou pre továrne je nepretržitý pracovný postup. Princíp fungovania našich zariadení zabezpečuje ich nepretržitú prevádzku, takže sa pri preprave a výmene galónov nemusí meniť alebo zastavovať výrobný proces.

Výhody priameho pripojenia na vodu

Vodomaty používajú najspoľahlivejší zdroj vody zo všetkých, vodu z vodovodu, nevyčerpateľný zdroj vody, ktorý je dodávaný do dávkovača z vodovodnej siete a predstavuje spoľahlivé a nákladovo efektívny zdroj pitnej vody. Následne sa voda čistí priamo v prístroji až po výustku, takže všetci zamestnanci dostanú konečný produkt najvyššej kvality. Sme presvedčení, že hygiena automatov na vodu v továrni je tá najvyššia pred tým, než si napúšťate pohár vody.

Cenová ponuka