Zákaznícka podpora: +421 903 827 933E-mail: info@vodomatik.skFacebook

 

Predaj úsporných dávkovačov vody

Keď hovoríme o výhodách dávkovačov vody, ktoré ponúkame na predaj, mohli by sme zostaviť dlhý zoznam. Ale hlavné dôvody možno stručne zhrnúť nasledovne:

  • Lacnejšie ako balená voda
  • Perfektne upravená voda
  • Šetrí prácu a priestor
  • Šetrný k životnému prostrediu

Jednorázová investícia
Ak vám to lepšie zapadá do vášho rozpočtu a plánovania, môžete si zakúpiť naše dávkovače.

Žiadne zmluvy
Dlhodobé zmluvy často nesedia s filozofiou spoločnosti. Preto ponúkame alternatívu: Kúpte si vlastný dávkovač vody. 

Žiadne mesačné náklady
Ak si strážite svoje mesačné náklady, kúpte ho priamo! Mesačná úspora sa týmto môže rýchlo prevážiť na nákupnú cenu.

Možné daňové výhody
Nákupom našich ponúkaných modelov môžete mať daňové výhody. Poraďte sa jednoducho so svojím daňovým poradcom. Majte svoje náklady pod kontrolou.

Dávkovač vody Waterlogic na predaj

Okrem prenájmu modelov ponúkame tiež možnosť zakúpenia nášho automatu na vodu. Mnoho firiem dáva prednosť jednorazovým investíciám v porovnaní s mesačnou sadzbou. Aj keď všeobecne odporúčame model prenájmu stroja, v niektorých prípadoch má zmysel si naše zariadenie kúpiť priamo. Väčšie inštitúcie a verejné zariadenia plánujú veľké rozpočtové výdavky, ktoré sú k dispozícii len v určitej lehote, mesačné poplatky nie sú menšou záťažou. Jednorázová investícia môže priniesť aj daňové výhody. Radi Vám ponúkneme vodomaty na predaj, ktoré sú zahrnuté v našom modeli ponúk. Stačí nás kontaktovať a my Vás budeme informovať o údržbe a opravách.

Objavte škálu produktov

Ak si chcete kúpiť dávkovač vody Waterlogic® máme tú správnu ponuku pre užívateľov v rôznych odvetviach. Od malých zariadení do kuchyniek a denných miestností až po veľké dávkovače vody pre továrne. S vodomatmi Waterlogic® pijete čistú vodu za najlepšiu cenu. Viac o ponuke >>

Cenová ponuka