Zákaznícka podpora: +421 903 827 933E-mail: info@vodomatik.skFacebook

Waterlogic v kancelárii - pre zamestnancov a zákazníkov

Voda z dávkovačov vody Waterlogic® pre kancelárie je nielen mimoriadne priaznivá, ale vďaka jedinečnému hygienickému štandardu môžete získať zdravšiu a chuťovo vynikajúcu pitnú vodu.

Voda pre vašu kanceláriu

Zdravá a čerstvá voda je nenahraditeľná pri práci a mala by byť vždy k dispozícii pre každého zamestnanca. Je, ale dôležité zabezpečiť zásobovanie pitnou vodou. To, že zásobníky vody prinášajú mnoho výhod pre kancelárie a pre pracoviská je známe. Mali by sme, ale zvážiť rozdiely medzi rôznymi modelmi, výrobcami a firmami. Výrobca Waterlogic poskytuje systém, ktorý galóny nahradí dávkovačmi vody. Medzi výhody dávkovačov patrí:

  • veľmi nízka cena
  • úspora práce
  • viacstupňová hygienická technológia
  • zníženie ekologickej stopy

Existujú aj ďalšie dôvody, prečo sa oplatia práve vodomaty Waterlogic, a to napríklad finančné dôvody a zdravotné dôvody. Okrem moderného dizajnu ponúka jednoduchú obsluhu, a preto je medzi zamestnancami a kanceláriami tak obľúbený a žiadaný.

Nájomné za kancelársky dávkovač vody:

Či si vaši zamestnanci zabezpečujú pitný režim sami alebo používajú stojany s výmennými galónmi, pri prechode na kancelársky dávkovač vody Waterlogic sa znížia mesačné náklady. S nami totiž zaplatíte iba nájomné za zásobník vody a nič iné! Pri objednávaní balenej vody, nie je drahá voda samotná, ale výrobné procesy balenej vody, transport vody a celý cyklus. To všetko sa na konci ukáže na stave vášho účtu. Vďaka Vodomatiku si môžete znížiť mesačné náklady a tiež predísť mnohým problémom a starostiam.

Naše filtračné dávkovače vody šetria čas a náklady. Jediné, čo je potrebné, je pripojenie priamo na existujúcu vodovodnú sieť. Je to najlacnejší zdroj vody, aký si viete predstaviť. Okrem toho pomáha aj pri efektívnom využívaní pracovnej doby. Teda už nie je potrebný zamestnanec, ktorý zabezpečuje objednávanie, skladovanie, účtovníctvo a import fliaš a galónov. Vodomaty na priamy prívod vody sú vždy k dispozícii.

Perfektne upravená voda

Samozrejme, že mať zdroj pitnej vody priamo v kancelárii je omnoho pohodlnejšie. Výrobky Waterlogic zaisťujú špeciálny sanitačný systém troch úrovní, čo je v tomto prípade rozhodujúce. V prvom kroku sa z vody pomocou uhlíkového filtra odstránia nečistoty. To je dôležité nielen pre čistotu vody, ale aj pre zabezpečenie dobrej chute vody. V každom zariadení Waterlogic sa používa čistenie vody UV svetlom, ktoré odstráni rôzne druhy baktérií a nebezpečných mikróbov s technológiu  Firewall, ktoré je patentovaná. A nakoniec nájdeme na vonkajšej strane dávkovačov antibakteriálnu úpravu povrchov BioCote. Výsledkom je voda s čistotou na 99,9999%, ako to bolo potvrdené laboratórnymi testami.

Zlepšujeme svoj vplyv na životné prostredie

Priama filtrácia čerstvej vody v zariadeniach Waterlogic® znižuje stopu CO2 niekoľkými spôsobmi:

  • Tvorí sa menej odpadu tým, že používa menej fliaš
  • Nulová spotreba energie na výrobu fliaš
  • Emisie CO2 pri preprave fliaš už nie sú nutné
  • Energeticky úsporné technológie

Povedomie o životnom prostredí je v dnešnom obchodnom svete veľmi dôležité. Preto naša voda z dávkovača môže pomôcť kanceláriám a pracoviskám prispieť k ochrane prírody. V porovnaní s balenou vodou, môžete emisie CO2 znížiť až o 72%. Ekologická úspora je zvyčajne ešte väčšia tým, čím vyššia je spotreba pitnej vody. 

Zásobník vody pre kanceláriu s plným servisom

Našim cieľom je ponúknuť vám okrem všetkých technických výhod aj najlepšie služby. Vzhľadom k tomu, že zásobník vody je kombináciou ceny a služby, nemusíte si robiť starosti s údržbou a kontrolou. Naši kvalifikovaní technici prevádzajú pravidelné údržby, ktoré sú zahrnuté v mesačnom poplatku.

Pri výbere medzi rôznymi modelmi vám pomôžu naši odborníci. Prispôsobia ponuku podľa toho, koľko zamestnancov a aké nároky máte. Samozrejme, po dohode prídu zariadenia nainštalovať. Ponúkame teda „full service“ od konzultácií až po technickú realizáciu. zabezpečíme Vám stále čistú a hygienicky nezávadnú vodu. 

Cenová ponuka