Zákaznícka podpora: +421 903 827 933E-mail: info@vodomatik.skFacebook

Jednoduchá inštalácia

Náš technický servis sa postará o rýchle a hladké pripojenie na vodu . Vykonáme všetky kroky inštalácie, takže si čoskoro môžete dať čerstvú a čistú vodu. To je súčasťou našich služieb.

1. Rady pri výbere miesta

Vieme vám pomôcť a spoločne s vami sa rozhodnúť, ktoré miesto je vhodné pre dávkovač vody. Dbáme na to, aby miesto bolo ľahko prístupné a umožňovalo spoľahlivé pripojenie k vodovodnej sieti.

2. Dodáme filtračný výdajník vody

Dodáme zariadenie, takže naši zákazníci nemajú žiadnu starosť. Ihneď potom, sa postaráme o všetky kroky inštalácie a dávkovač uvedieme do prevádzky.

3. Pripojenie na vodovodné potrubie

K našej službe patrí aj prívod vody potrebný na inštaláciu. Zhotovíme prívod vody presne tak, ako to bolo predtým dohodnuté a plánované na mieste s vašim súhlasom.

4. Nastavenie zariadenia

Automat na vodu uvedieme do prevádzky, vysvetlíme vám jeho funkcie a používanie a môžete si okamžite užívať čerstvú vodu. Teplotu dávkovanej vody a obsah oxidu uhličitého v perlivej vode je možné optimálne nastaviť podľa vášho želania.

5. Vychutnávajte si čerstvú vodu

Ihneď po inštalácii je dávkovač vody v prevádzke. Po krátkej inštruktáži môžete ihneď piť čistú a zdravú vodu.

6. Pravidelná kontrola

Aby sme zaistili bezproblémovú prevádzku dávkovačov vody vykonávame po inštalácii pravidelnú údržbu. Každých šesť mesiacov prídeme na kontrolu zariadenia a výmenu filtrov a UV lampy.

Cenová ponuka