Zákaznícka podpora: +421 903 827 933E-mail: info@vodomatik.skFacebook

Filtračný stojan na prenájom

Dávkovače vody s pripojením na vodovodnú sieť ponúkajú početné výhody. Keď sa rozhodnete pre naše dávkovače vody, výhodou je spoľahlivé fungovanie našich stojanov a náš komplexný servis:

  • Veľké úspory nákladov
  • Pokročilá technológia
  • Čistá a zdravá vodu
  • Celoštátna služba

Majte svoje náklady pod kontrolou
Ak sa chcete vyhnúť vysokým jednorazovým investíciám, náš model prenájmu s malými mesačnými splátkami je tu pre vás.

Údržba a opravy sú v cene
S naším balíčkom prenájmu si môžete vychutnať kompletnú všestrannú údržbu a ochranu. Údržba a opravy sú zahrnuté v balíčku.

Fixný mesačný poplatok
S naším modelom prenájmu viete lepšie plánovať budúcnosť a výdavky firmy.

Upgrade na novšie modely
Odvážte sa pre upgrade! Ak máte obnoviť svoju zmluvu s nami, budeme Vás informovať, pokiaľ ide o nákup nového, modernejšieho modelu.

 

Filtračný stojan Waterlogic na prenájom

Ak sa rozhodnete pre prenájom vodomatu, urobili ste prvý a posledný krok ku úspornému a udržateľnému zásobovaniu vodou vo vašej firme. Súčasne od tohto bodu, sa už nebudete potrebovať starať. V našej požičovni je zahrnutá údržba, vykonávaná každých šesť mesiacov a všetky opravy sú v cene. Zabezpečíme dávkovače vody vo vašej spoločnosti, kde ho nainštalujeme a vy si môžete vychutnať filtrovanú, čistú pitnú vodu. Malé mesačné splátky uľahčia rozpočtové plánovanie vo vašej firme a umožnia porovnanie nákladov s predchádzajúcim riešením pitnej vody. Budete prekvapení, koľko ste vlastne ušetrili!

 

Prenájom dávkovača vody a jeho výhody

Bez ohľadu na to, či chcete dočasne alebo dlhodobo prenajať zásobník vody od Vodomatiku dostanete presne ten správny model pre vaše potreby.

Nízky nájom dávkovača vody
Garantujeme vám pevnú sadzbu nájomného, ktoré je nezávislé na množstve spotrebovanej vody. Čím viac ľudí pije čistú vodu v podniku z dávkovača vody, tým viac ušetríte v porovnaní s balenou vodou.

V nájme sú zarátané náklady vyplývajúce na bežnú údržbu. Naša cena je preto, pre vás ako zákazníka, jednoduchá a transparentná. Stačí si vybrať spomedzi požadovaných funkcií, napríklad chladenej vody alebo jemne perlivej vody a obdržíte zásobník vody na prenájom, ktorý vyhovuje potrebám vašej prevádzky.

Celý rozdiel je v mieste filtrovania.
Filtračný stojan je úspornejší a ekologickejší preto, lebo filtruje vodu priamo na mieste spotreby vo filtračnom stojane. Namiesto plnenia fliaš, ich skladovania a prevážania, je voda priamo upravená a zbavená baktérií vo filtračných stojanoch. Ak máte filtračný stojan od nás, my ho pripojíme k najbližšiemu možnému bodu pripojenia na vodovodnú sieť. Voda z vodovodu je upravená vo vodárňach a prispôsobená na pitné účely. Náš filtračný stojan vodu vylepší a zbaví baktérií. Získate neobmedzený prísun pitnej vody a nebudete potrebovať kupovať balenú vodu. Náklady vynaložené na dávkovače vody v porovnaní s balenou vodou sú preto veľmi nízke.

Navyše naše modely pracujú s veľmi nízkou spotrebou elektrickej energie. Pre energetickú účinnosť výrobca Waterlogic® získal niektoré z najdôležitejších certifikátov elektrických spotrebičov, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu.

Čistá voda
Špičková technológia pre najvyššiu kvalitu

Nechceme vynikať len cenou, ale aj kvalitou vody, ktorú dostanete, keď si požičiate niektorý z našich zásobníkov vody. Naša jedinečná technológia zabezpečuje hygienu čerstvo filtrovanej vody na mieste spotreby.

Používame tri stupne:
Filtrácia: Naše uhlíkové filtre sú dôležitou súčasťou procesu čistenia. Odstránia väčšinu nežiadúcich látok z vody a sú tiež zodpovedné za jemnú chuť vody.

UV žiarenie: UV lampy sú štandardne Waterlogic®, je to účinná ochrana proti choroboplodných zárodkom. Umiestnením UV lampy v zariadení Waterlogic v mieste výdaja vody, zničí 99,9999% bakterií. UV žiarenie zničí baktériu tým, že zničí jej DNA jadro, čím eliminuje napríklad baktérie E. coli, salmonellu, legionelu a hepatitídu...

BioCote®: Základom technológie Biocote® je striebro vo forme strieborných iónov a ich prirodzene antibakteriálnym vlastnostiam. Technológia strieborných iónov je značne využívaná v zdravotníckom sektore. V prístrojoch Waterlogic je touto vrstvou pokrytá celá cesta od miesta pôsobenia UV-žiarenia až po jeho výpust.

Flexibilný servis

Prenájom dávkovača vody a porovnanie ceny

Je pre nás dôležitý blízky kontakt so zákazníkom. Kladieme dôraz na osobné poradenstvo, takže vám poradíme, ktorý filtračný stojan je naozaj ideálny pre vaše požiadavky. Ak ste sa rozhodli pre niektorý model, stačí len porovnať, čo môžete ušetriť v porovnaní s konvenčným dávkovačmi vody vo fľašiach. Skutočná voda totiž nehrá takmer žiadnu úlohu v cene alebo len malú nákladovú položku. Nákladovými faktormi sú:

  • Výroba a materiál fľaše
  • Čistenie fliaš a vody
  • Logistika a preprava
  • Plnenie v továrni, doprava ku zákazníkovi

Pridajte k tomu prácu svojich vlastných zamestnancov, čo je potrebná pre objednávanie a manipuláciu s fľašami. S dávkovačmi vody Waterlogic® platíte iba vodu z kohútika a filtráciu. Takže môžete ušetriť od prvého dňa.

Inštalácia a údržba

Súčasťou našej požičovne je technický servis filtračného stojana na vodu. Pri inštalácii poskytujeme pripojenie zariadenia na vodovodnú sieť a spustenie stojanu do funkčnosti. Potom prídu technici každých šesť mesiacov, aby vyčistili prístroja a vymenili filtre a UV lampu. Pravidelná údržba nie je spojená so žiadnou prácou pre zákazníka.

Ak nečakane potrebujete technický servis, sme vždy rýchlo u vás. Takže vám môžeme zaručiť tie najlepšie možné služby, keď si prenajmete zásobník vody.

Cenová ponuka