Zákaznícka podpora: +421 903 827 933E-mail: info@vodomatik.skFacebook

S našimi filtračnými dávkovačmi vody môžete ušetriť veľkú časť nákladov, ktoré vynaložíte za fľaše alebo galóny. Ponúkame vám filtračné zariadenie za fixný mesačný poplatok, čím ušetríte veľa nákladov za pitný režim v porovnaní s tradičným spôsobom. Naše dávkovače sú pripojené priamo na vodovodnú sieť. Takže nie je potrebné vynakladanie žiadnej ďalšej práce vašich vlastných zamestnancov, ktorá je potrebná pre objednávanie a manipuláciu s fľašami.

Pohodlie a dôvody pre voľbu tohto riešenia sú:

  • Žiadna práca vašich zamestnancov
  • Nepretržitá dodávka vody bez výpadkov dodávateľmi
  • Úložný priestor na fľaše môže byť znovu použitý
  • Vždy optimálne čistená voda
  • Odpadá starosť o doobjednávanie fliaš

Eliminovanie balenej vody umožňuje úspory a lepšie využitie pracovných a skladových zdrojov vo vašej firme. Mesačné nájomné zahŕňa v cene pravidelnú údržbu výdajníka vody, bez žiadnych dodatočných nákladov. Dokonca aj výdaj vody je neobmedzený.

Šetrné k životnému prostrediu

Zásobníky vody s fľašami sú veľkou záťažou na životné prostredie. Plnenie a čistenie fliaš, plytvanie energiou na dodávku a zber fliaš, znamená vysoké emisie CO2 a potom staré fľaše musia byť po použití zlikvidované ako plastový odpad. Na to Waterlogic ponúka osvedčenú a technologicky vyspelú alternatívu.

Naše zásobníky vody s pripojením na vodovodnú sieť chránia prírodu nielen tým, že nemajú potrebu fliaš, ale okrem toho sú naše zariadenia veľmi energeticky úsporné, čo je dobré nielen pre životné prostredie ale aj pre Vás, kde môžete tiež ušetriť viac peňazí.

Dobré zdravie
Čistá voda = dobré zdravie a pracovná energia
Minimalizuje ochorenia personálu

Ekologickosť
Bez galónový spôsob nezanecháva plastový odpad
Neobsahuje bifenoly a ftaláty
Nepotrebuje chemické čistenie alebo sanitáciu prístroja

Úspora
Znižuje náklady na veľké a malé balenia vody
Úspora peňazí v porovnaní z balenou vodou

Pohodlie
Vždy čerstvá voda po stlačení tlačidla

Bezstarostnosť
Nemusíte sa starať o neustály dovoz balenej vody

Zdravie
Filtrovaná a dezinfikovaná voda

Bez administácie
Nemusíte skladovať a objednávať vody
Netvorí sa plastový odpad

Voda z vodovodu patrí k najspoľahlivejším zdrojom vody, avšak obsahuje rôzne rozpustné látky a chlór, ktoré môže spôsobiť, že voda nie je príliš chutná. Len čo vodu zbavíme chlóru, pevných nečistôt a rozpustných látok, získame veľmi lahodnú čistú a zdravú vodu, ktorú môžeme piť celý deň.

Waterlogic pomocou viacstupňovej filtračnej technológie, získal mnoho certifikátov svetových úrovní, na základe ktorých je na špičke svetového trhu medzi prístrojmi na výdaj vody.

Umiestnenie UV lampy v zariadení Waterlogic je jednou z najmúdrejších vecí, ktoré kedy odborníci v spoločnosti Waterlogic International vymysleli. Pomocou UV žiarenia dôjde k zničeniu baktérií tým, že zničí ich DNA v jadre bunky. Eliminuje napríklad baktérie E. coli, Salmonellu, legionelu a hepatitídu a iné.

Teraz prichádzame s technológiou. FirewallTM, kde je UV lampa umiestnená v mieste výdaja vody, ktorá zničí 99,9999% baktérií v 100% čase. Najčistejšia, najčerstvejšia a najchutnejšia voda v každom pohári.

Waterlogic uhlíkové filtre odstraňujú široké spektrum kontaminujúcich látok z pitnej vody a výrazne zlepšujú jej chuť. Uhlíkové filtre majú výbornú účinnosť pri znižovaní obsahu insekticídov, pesticídov, benzénu, zlúčenín s PCB a iných kontaminantov.

Táto filtračná technológia zaisťuje vysokú kvalitu pitnej vody a zároveň ponecháva vo vode prirodzene sa vyskytujúce minerálne látky a stopové prvky, ktoré sú dôležité pre Váš správny pitný režim.

Prístroje Waterlogic získali zlatú pečať za odstraňovanie cýst baktérií - Water Quality Association 

Cenová ponuka