Zákaznícka podpora: +421 903 827 933E-mail: info@vodomatik.skFacebook

Najnovšie technológie pre čistú vodu

Motivácia pre vývoj našej technológie je len čistá voda. Vďaka unikátnej technológii hygieny, ktorá funguje v troch stupňoch, vám môžeme ponúknuť najčistejšiu vodu. Výskum nám umožňuje otvárať úplne nové možnosti.

Naše dávkovače vody ponúkajú komplexné zabezpečenie systému zdravej vody. Kombinácia technológií umožňuje optimálne čistenie vody. UV svetlo je zárukou kvality prvého filtrovania vody.

Tri kroky k dokonalosti

Uhlíková filtrácia
Aktívny uhlík odstraňuje z vody chlór, benzény, pesticídy, interkticídy, zlúčeniný s PCB látkami a iné kontaminanty. Eliminuje zápachy a pachute.

UV čistenie - Firewall™
Patent firmy Waterlogic s názvom Firewall. UV lampa je umiestnená vo výustke dávkovača, zničí 99,9999% baktérií. Oproti chlórovanej alebo balenej vode ničí celé spektrum baktérií pomnožovaných v stojatej vode, takže vás nebude bolieť brucho.

Antibakteriálna úprava povrchov - BioCote®
Pre vyššiu hygienu, povrchy plastov vo výdajnom priestore vody sú povrchovo ošetrené vrstvou striebra vo forme strieborných iónov. Patent sa nazýva BioCote, používa sa na úpravu povrchov pre zariadenia v zdravotníctve na zabránenie rastu mikroorganizmov a ich reprodukcie.

Inovatívna UV technológia

Prinášame vám zásobník vody, ktorý používa UV žiarenie, patentovanú technológiu Firewall®, s ktorým vždy pijete vodu bez choroboplodných zárodkov.

Čistenie vody cez filter s aktívnym uhlím

Naše filtre s aktívnym uhlím sú neodmysliteľnou súčasťou hygienického systému v našich vodomatoch. Zaisťujú čistotu, ktorú môžete nielen merať, ale aj ochutnať.

Aj tá najlepšia voda z vodovodu môže obsahovať neželané látky. To je dôvod, prečo sme sa dali do všetkých výdajníkov na vodu filter s aktívnym uhlím, ktorý zbaví vodu rôznych nečistôt, a tým chrániť vaše zdravie. Odfiltrovávajú veľa znečistujúcich látok, ktoré môžu nepriaznivo ovplyvniť vôňu a chuť.

Dôvody pre uhlíkový filter

Technológie pre filtráciu nie sú vyberané náhodne, ale zámerne je zvolený uhlík. Má jemnú štruktúru, ktorá zadržiava malé nečistoty a nezachytáva minerály a stopové prvky.

Ochrana zo strany Firewall®

Patent Firewall® ukazuje jednu vec veľmi jasne: Výsledkom je UV lampa, ktorá je namontovaná priamo do výustky na výstupnom bode vody z dávkovača. Aby sme úplne odstránili choroboplodné zárodky vo vode, voda je presvetlená na niekoľko milisekúnd, ktoré sú dostatočné na to, aby zlikvidovali mikroorganizmy.

Účinnosť je vyjadrená v číslach. UV dávka nie je menšia ako 40.000 microwattov za sekundu na meter štvorcový, čo je v skutočnom pomere zodpovedá najvyššej UV triede-A.

V prípade, že sa UV lampa vypáli, zariadenie nebude ponúkať studenú vodu kvôli nedostatočnému hygienickému zabezpečeniu. Akonáhle UV lampa nefunguje, zaznie zvukové varovanie alebo je indikované kontrolkou v závislosti od modelu.

Firewall®: Ohlas laboratórií

Chceli sme vedieť presne, čo robí našu novú technológiu výnimočnou. A preto sme podrobili vodomaty niekoľkými tisíckami nezávislých laboratórnych testov od renomovaných inštitúcií a priniesli výsledky: Firewall® bojuje s baktériami tak účinne, že čistota vody nie je menšia ako 99,9999%.

Ponúkame našim zákazníkom celý rad produktov, ktoré sú založené na technológii Firewall®. Fantastická UV technológia je k dispozícii v každom našom zariadení.

BioCote® poskytuje dodatočnú ochranu

Medzi hygienickými opatrenia, ktoré nesmú chýbať v dávkovačoch vody Waterlogic® je technológia BioCote®. Z veľmi jednoduchého hľadiska: Ak sa nám podarilo zabezpečiť dokonale čistú vodu, mali by sme tiež urobiť všetko preto, aby sa zabezpečila jej čistota až do poslednej chvíle. Preto nájdete vo všetkých našich dávkovačoch ochranu, ktorá je aplikovaná na vonkajšej povrchoch vodomatov.

BioCote® je patentovaná prísada iónov striebra, ktorá bola po celé roky úspešne použitá v hygienicky citlivých prevádkach nemocníc, a je použitá aj pre stojany Waterlogic®. To znamená, že vonkajšie plochy sú spoľahlivo chránené proti mikrobiálnemu napadnutiu vo výstupe vody vo výdajnom priestore. Striebro je prírodnou antibakteriálnou ochranou, ktorú nenahradí ani použitie chemických látok potrebných na zničenie mikroorganizmov.

Tieto zárodky odpudzuje BioCote®

Listeria, MRSA, E. coli, Clostridium difficile, Salmonella a Pseudomonas: Tieto a mnohé ďalšie baktérie sú nebezpečné pre zdravie a môžu sa vyskytovať na mnohých miestach. Dobrou správou je, že BioCote® odstraňuje všetky úplne spoľahlivo.

Spolu s našou modernou technológiou UV a spoľahlivý filtrovaním tvorí vonkajšia ochrana trojicu systému zdravotnej starostlivosti. S nimi sme dosiahli cieľ chrániť vodu na najvyššej úrovni.

Viac o môžete prečítať www.biocote.com BioCote®

Cenová ponuka