Zákaznícka podpora: +421 903 827 933E-mail: info@vodomatik.skFacebook

Dávkovač vody pre školy a vzdelávacie inštitúcie

Filtračné automaty Waterlogic® poskytujú vodu pre mnoho tried naraz. Sú praktické a nákladovo efektívnym riešením s optimálnu hygienou pre školy alebo iné vzdelávacie inštitúcie.

Automat na vodu obohacuje školské prostredie

Filtračný dávkovač vody bez nutnosti vymieňania barelov vytvára priestor pre poskytovanie pitného režimu pre každého člena školy. Školy už nemusia kontrolovať jej spotrebu, pretože je neobmedzená. prítomnosťou automatu na vodu sa zväčší popularita a záujem pitia nesladenej vody u detí, ktorá pomáha chudnúť pretože nevyšuje spotrebu kalórií a môžu si tak osvojiť prirodzene pitný režim.

1. Sociálna zložka
Voda je k dispozícii všetkým študentom bez ohľadu na sociálne postavenie. Zásoba konštantne čistej vody je k dispozícii všetkým rovnako. Pri tomto spôsobe zabezpečenia pitného režimu je eliminovaná záručná doba balenej vody a jej prihliadanie na spotrebu.

2. Úroveň hygieny
Pitná voda je jednou z najviac kontrolovaných potravín. Filtračné automaty sú vyrobené podľa normy ISO9002. Kvalita pitnej vody je zabezpečená na 3 úrovniach hygieny, a tak si môžete byť istí, že všetky deti dostanú z dávkovača vody čistú filtrovanú a zdravú vodu.

3. Úspora nákladov
S našimi filtračnými dávkovačmi vody môžete ušetriť veľkú časť nákladov, ktoré vynaložíte za fľaše alebo galóny. Ponúkame vám filtračné zariadenie za fixný mesačný poplatok, čím ušetríte veľa nákladov za pitný režim v porovnaní s tradičným spôsobom. Naše dávkovače sú pripojené priamo na vodovodnú sieť. Takže nie je potrebné vynakladanie žiadnej ďalšej práce vašich vlastných zamestnancov, ktorá je potrebná pre objednávanie a manipuláciu s fľašami.

  

Pohodlie a dôvody pre voľbu tohto riešenia sú:

  • Žiadna práca vašich zamestnancov
  • Nepretržitá dodávka vody bez výpadkov dodávateľmi
  • Úložný priestor na fľaše môže byť znovu použitý
  • Vždy optimálne čistená voda
  • Odpadá starosť o doobjednávanie fliaš

Čistá voda je náhradou džúsov, sladených nápojov alebo energetických nápojov. Je preukázateľne, že voda zvyšuje výkonnosť a vitalitu študentov. Kvalita vody z filtračných automatov nie je ovplyvnená dlhšou dobou pracovného voľna (víkendy, dovolenky alebo prázdniny). Dosiahnete kvalitné riešenie pre školu významný bonus pre svojich študentov.

Cenová ponuka