Zákaznícka podpora: +421 903 827 933E-mail: info@vodomatik.skFacebook

Služba, ktorá je vždy blízko k zákazníkov

Vodomatik má na Slovensku celoštátne pôsobenie. Pre optimálny servis uprednostňujeme osobný kontakt so zákazníkmi, ako aj podrobnú konzultáciu a technickú podporu, ktorá je v prípade potreby vždy rýchla.

Naše silné stránky

Máme celoslovenskú prevádzku, zaisťujeme hladkú službu a vykonávame pravidelnú údržbu pre stovky našich klientov. Výhody pre našich zákazníkov sú:

  • osobné služby na mieste
  • rýchle dodanie a montáž
  • vysoká dostupnosť nášho servisu

Individuálne poradenstvo

Vodomatik ponúka skvelé riešenie pre každého zákazníka a vyberie pre Vás zo všetkých modelov ten najvhodnejší. Preto venujeme čas zákazníkovi pre individuálne posúdenie jeho potrieb, s prihliadnutím na veľkosť firmy a počet zamestnancov. Pravdepodobne najdôležitejším faktorom pri výbere správneho dávkovača vody je počet ľudí, ktorí ho budú každý deň využívať.

Tiež sa postaráme o inštaláciu filtračného dávkovača vody. Prídeme k vám zistiť, aké sú možnosti pripojenia a umiestnenia pre jednotlivé modely. Aby sme mohli od začiatku poskytovať tie najlepšie služby ponúkame tiež možnosť naplánovať inštaláciu dávkovača.

Naše služby počas prevádzky

Pre našich zákazníkov je jednoduché prenajať si dávkovač vody do prevádzky. Všetko, čo potrebujete na zvolenom mieste, je  možnosť napojenia sa k vodovodnej sieti. Inštalácia vykonajú naši kvalifikovanými pracovníkmi, ktorí sú školení pre túto úlohu.

Technici Vodomatiku dopravia zariadenie, pripoja ho a poskytnú vám inštruktáž o funkciách. Potom môžete plne využiť náš automat na vodu s pevným pripojením k vodovodnej sieti.

Údržba a opravy

Aby sme zabezpečili nepretržité fungovanie zásobníkov vody v špičkovom výkone, náš technický servis sa nepretržite stará o hladký chod fungovania zariadenia. Dvakrát ročne prídeme vymeniť filtre v každom automate na vodu a skontrolovať UV lampu, s cieľom zabezpečiť optimálnu kvalitu vody v každom zariadení.
Ak došlo k poruche na vodnom chladiči, sme pružne k dispozícii. Náš servis rýchlo reaguje na hlásenia našich klientov. Uisťujeme vás, že budete mať vždy kompetentného partnera, ktorý zabezpečí prevádzku automatov a vy si môžete vychutnať čerstvo filtrovanú a kvalitnú vodu.

 

Cenová ponuka