Zákaznícka podpora: +421 903 827 933E-mail: info@vodomatik.skFacebook

Certifikáty vynikajúcich produktov

Kvalitu Waterlogic® možno ľahko vidieť z početných certifikátov, ktoré sme získali v priebehu rokov. Máme opakovane potvrdený rad nezávislých štúdií a skúšok, ktoré opätovne potvrdzujú, že naše dávkovače vody spĺňajú najvyššie hygienické štandardy.

Certifikovaná nezávadnosť
V mnohých testoch naše stojany obstáli vo všeobecných testoch zameraných na hygienu vody pochádzajúcej z dávkovačov. O našej vode z vodomatov, že je vynikajúcou voľbou pre rôzne využitie, sa môžete presvedčiť v každom ohľade, čo dokazuje pečať kvality WQA

Technológia šetrná k životnému prostrediu
Energeticky úsporná technológia, ktorú používame je certifikovaná a preverená. Naše dávkovače vody rešpektujú životné prostredie, pretože sme boli schopní znížiť spotrebu energie na minimum, a tým šetriť cenné zdroje. Aj tento úspech je podložený certifikátom.

Inštitút Dr. Lörcher

Najjednoduchším dôkazom, že náš vývoj sa vyplatil, sú certifikáty s veľkolepými výsledkami, ktoré dosiahla naša patentovaná technológia Firewall® UV v laboratórnych testoch. Chceli sme presne určiť účinnosť Firewall®, nechali sme to preskúmať renomovaný Inštitútu Dr. Lörcher za obzvlášť prísnych podmienok.

Vynikajúce výsledky
V ústave Dr. Lörchera bol dávkovač zámerne kontaminovaný vysokou koncentráciou odrôd mikroorganizmov Pseudomonas aeruginosa a Legionella pneumophila. Je to skutočný test, pretože tieto baktérie sa vo vode skutočne môžu nachádzať. Pseudomonas aeruginosa je rezistentný vírus voči rôznym antibiotikám a Legionella pneumophila je pôvodcom ochorenia známe legionárskej choroby.

Obe baktérie sú veľmi odlišné. Môžu spôsobiť vážne a niekedy aj život ohrozujúce ochorenia. Preto je dobré vedieť, čo inštitút Dr. Lörcher našiel: Technológia Firewall® je schopná znížiť biozátaž o 99,9999%. Inštitúcia to potvrdila svojím certifikátom.

Radosť piť čistú vodu
Účinnosť voči choroboplodným zárodkom je vynikajúcou správou pre hygienu pitnej vody. Dokonca aj najnebezpečnejšie patogény sú účinne neutralizované a chránia vaše zdravie.
99,9999% je pozoruhodný výsledok a je to dôvodom na oslavu. Sme spokojní, ale iba vtedy, keď sme certifikovaní na 100%. Budeme pokračovať vo výskume.

Bez bisfenolu A

Materiál v našich zásobníkoch vody zaručuje maximálnu bezpečnosť bez bisfenolu A. Ukazujú to nezávislé laboratórne testy, že žiadne z našich zariadení neobsahuje tieto potenciálne škodlivé chemické zlúčeniny. Medzinárodne uznávané SGS laboratória v Šanghaji boli schopné potvrdiť ich rozbor. Všetky plastové diely v dávkovačoch vody Waterlogic® sú bez bisfenolu A.

Chránime zdravie
Bisfenol A sa používa na zmäkčovanie plastov, a preto sa tiež čiastočne používa vo fľašiach s vodou, ktoré sú doplňované. Sú spojené s tvorbou rakovinových nádorov podľa lekárskych štúdií môže mať vplyv na hormonálnu rovnováhu tela. V Kanade táto látka bola klasifikovaná ako toxická.

Aj keď potenciálne nebezpečenstvo nie je doposiaľ detailne známe, vo vodomatoch Waterlogic® netreba mať žiadne obavy. Vyrábame naše výrobky z plastu, ktorý neobsahuje Bifenol v prospech našich zákazníkov, aby sa zabránilo akémukoľvek riziku.

Poskytujeme v tomto smere najvyššiu možnú bezpečnosť. Jediným našim cieľom je ponúknuť čistú vodu kedykoľvek s dobrou chuťou, ktorá vám robí dobre.

Energy Star pre naše vodomaty

Energetická účinnosť je dôležitá otázka pre dávkovače Waterlogic®. Naše vodomaty sú tak účinné, že niekoľkým modelom bol udelený titul Energy Star. Možete sa o tom presvedčiť mimoriadne nízkou spotrebou energie.

Naše dávkovače vody znižujú spotrebu energie niekoľkými spôsobmi. Po prvé, majú všeobecne veľmi nízku spotrebu energie počas prevádzky. Po druhé vyvinuli sme aj zariadenia, ktoré sú schopné sa uviesť do spiaceho režimu aj keď nie sú používané po určitú dobu. Týmto spôsobom je spotreba energie ešte viac znížená.

Prísne kritériá pre Energy Star
Ak chcete získať certifikát Energy Star, nie je to ľahké. Požiadavky, ktoré sa vzťahujú na osvedčenie pochádzajú z amerického ministerstva energetiky a US Environmental Protection Agency. Iba tí, ktorí tieto požiadavky splnia môžu obdržať certifikáciu.

Zariadenie, ktoré dostane pečať musí preukázateľne prispievať k znižovaniu emisií skleníkových plynov. Prísne smernice pre certifikáciu preverili energetickú účinnosť dávkovačov vody Waterlogic®.

Výsledok pre vodomaty Waterlogic®: Testmi prešli! Pre viac informácií o certifikáte možno nájsť na oficiálnych stránkach www.energystar.gov

ETL a CE bezpečnostné normy

Naše dávkovače vody boli testované v mnohých nezávislých testoch a spĺňajú najvyššie štandardy bezpečnosti a environmentálnej kompatibility. Zariadenia Waterlogic® sú odcenené doležitou pečaťou, ktorá potvrdzuje zhodu s príslušnými normami pre Severnú Ameriku a Európu.

Certifikát ETL
ETL je jedným z najdôležitejších značiek certifikátov Severnej Ameriky. Potvrdzuje, že výrobok bol testovaný nezávislým laboratóriom a spĺňa všetky zákonné požiadavky, aby mohli byť schválené na predaj. Zistite viac pod www.intertek.com

CE certifikácia
Značka CE je oficiálnym znakom, že výrobok spĺňa podmienky pre predaj v rámci Európskej únie. Používaním ochrannej známky výrobca uvádza vysvetlenie, že európske normy pre bezpečnosť, životné prostredie a zdravie sú dodržané.

Systémy kvality manažérstva ISO 9001

Vodomaty Waterlogic® spĺňajú kvalitatívne normy Medzinárodnej organizácie pre normalizáciu, ktoré sú uvedené v certifikácii akosti ISO 9001. Táto medzinárodne uznávaná certifikácia znamená, že výrobca Waterlogic® dodržiava zásady efektívneho vnútorného riadenia kvality. ISO 9001 je všeobecne uznávaný štandard pre dobre riadené organizácie.

Neustále zlepšovanie všetkých procesov
Medzi dôležité body v hodnotení je zahrnutá kvalita služieb. Procesy spoločnosti by mali byť navrhnuté tak, aby bola zaistená najvyššia možná spokojnosť zákazníkov. Vedenie je rovnako ocenené ako všeobecné rozhodovanie a konzultácie s príslušnými zúčastnenými stranami.

ISO 9001 si kladie za cieľ vytvoriť kultúru neustáleho zlepšovania v rámci spoločností za účelom propagácie. Prístup, ktorý dokonale ladí s firemnou kultúrou Waterlogic®.

Pre certifikáciu ISO, môžete získať viac informácií, navštívte prosím www.iso.org

Certifikáty NSF / ANSI

Vodomaty splnili inovatívnou technológiou vysoké štandardy NSF a ANSI (American National Standards Institute). To dokazuje ako bezpečné sú naše filtračné dávkovače vody.

Tieto normy spĺňajú naše zásobníky vody:

NSF / ANSI 61
Táto požiadavka je základom pre zdravie a bezpečnosť systémov na pitnú vodu. NSF / ANSI 61 štandardom bolo potvrdené, že zásobník vody je vyrobený z bezpečných materiálov, a nevykazuje žiadne látky s potenciálne škodlivými účinkami na vodu.

NSF / ANSI 55 Trieda A
Touto certifikáciou bola posúdená mikrobiologická účinnosť UV technológie na vode v dávkovačoch. Waterlogic® Firewall® patent bol zaradená do kategórie "triedy A", čo je dôkazom vynikajúcich hygienických výsledkov.
S patentom Firewall® je voda účinne vyčistená od kontaminantov vrátane mikroorganizmov. Týmto je zaistená trvalo perfektná a bezpečná pitná voda.

P231
Štandard P231je hodnotenie mikrobiologickej čistoty vody, čo znamená, že zásobník pitnej vody s týmto certifikátom spĺňa zdravotné a hygienické štandardy US Environmental Protection Agency. Všetky ponúkané modely Waterlogic® samozrejme tieto kritériá spĺňajú.

Pre viac informácií o NSF a ANSI, nájdete na www.nsf.org a www.ansi.org

Zlatá pečať WQA

Asociácia kvality vody je jedným z najdôležitejších združení pokiaľ ide o hodnotenie systému pre čistenie pitnej vody. Hodnotí hygienické výhody chladičov vody podľa najprísnejších kritérií a dáva jeho najvyššie ocenenie len na výrobky, ktoré zaručujú optimálnu úpravu vody kedykoľvek, takže sú úplne čisté a bezpečné.

V sérii testov naše dávkovače vody v laboratóriu museli preukázať nezávadnosť v oblasti úpravy vody, a tak mohli dostať snáď najdôležitejšie ocenenie, ktorým je: WQA Zlatá pečať.

Čo znamená ocenenie
Združenie Kvality vody je obchodné združenie, ktoré nie je zamerané na zisk, a preto umožňuje nezávislý pohľad na kvalitu vodných dávkovačov. Preto naše certifikáty majú obzvlášť dôležitú úlohu a umožňujú porovnať kvalitu.

Laboratórne testy preukázali, že vyvinutá a patentovaná technológia Waterlogic® Firewall® poskytuje spotrebiteľom vodu s obzvlášť vysokou bezpečnosťou. Čistíme pitnú vodu od nečistôt a choroboplodných zárodkov úplne spoľahlivo s certifikáciou Zlatá pečať a väčšina zásobníkov vody na trhu je za nami.

Viac o práci WQA, ich prísnych štandardoch kvality a nezávislom laboratórnom testovaní, prosím navštívte oficiálne stránky na www.wqa.org

WRAS

Vo Veľkej Británii kvalita filtračných stojanov Waterlogic® bola potvrdená systémom Water Regulations Advisory Scheme. Táto dôležitá inštitúcia je zodpovedná za sledovanie právnych noriem pre vodárenstvo v Anglicku. Prostredníctvom neustáleho testovania zaisťuje, že vodomat spĺňa všetky požiadavky na bezpečnosť vody.

Predmetom WRAS je presadzovanie zákonov a noriem pre pitnú vodu. Okrem monitorovania skutočnej kvality vody je tiež jedným z jeho cieľov boj proti plytvaniu vody.
Spĺňa vysoký štandard systému WRAS.

Dávkovače vody Waterlogic® sú kontrolované systémom WRAS a dodržiavajú vo všetkých ohľadoch požiadavky na certifikáciu. Znakom kvality našich produktov je dokonalé čistá voda pre spotrebiteľa.
Medzi štandardy WRAS pre viac informácií podľa www.wras.co.uk

Cenová ponuka