Zákaznícka podpora: +421 903 827 933E-mail: info@vodomatik.skFacebook

Dávkovače vody ponúkame v rôznych verziách. Náš sortiment siaha od malých stolových až po samostatne stojace modely. Máme rad produktov, ktoré spĺňajú všetky požiadavky.

Chladenú, horúcu a perlivú vodu môžete mať ľahko na dosah ruky s vhodným dávkovačom vody Waterlogic. Ponúkame na výber modely pre zákazníkov do rôznych priemyselných odvetví. Mnohé firmy, nemocnice a školy už používajú našu vyspelú technológiu.

Prečo piť vodu z prístroja Waterlogic

Naše vody čoraz viac obsahujú pesticídy, ropné látky a antikoncepciu. Vodárne majú za úlohu prečistiť vodu vo veľkom množstve. Detailnejšie jej filtrácii sa môžeme venovať na konci vodovodného potrubia. Mnohé vodovodné potrubia sú staré, niektoré vodovodné siete dosahujú vek 40 - 70 rokov. Nie všetky stojany na vodu sú rovnaké!

Voda bez pomnožených baktérií

Dávkovače Waterlogic ponúkajú dokonale čistú vodu. Naše inovatívne technické riešenie zbavuje pitnú vodu baktérií, vírusov a ďalších potenciálnych mikrobiologických kontaminantov. Odstraňuje cysty baktérií a ničí vodou prenosné choroby. Eliminuje znečisťovacie látky nachádzajúce sa vo vodovodnom potrubí. Dosahujeme túto kvalitu prostredníctvom inovatívnej a patentovanej technológie Firewall®.

Odfiltrované kontaminanty z vody a vodovodného potrubia

Upravená voda filtračným zariadením je rovnakej kvality ako voda balená vo fľašiach, len je oveľa lacnejšia bez pomnožených baktérií, škodlivín a so stálym minerálnym zložením. Vylepšuje kvalitu vody z vodovodného potrubia čistí ju od chlóru, pesticídov, insekticídov, benzénu a zlúčenín s PCB látkami. Filtrovaná voda z vodovodu je živá voda v porovnaní z balenou.

 

Cenová ponuka